“Gülyalı Benim Ailem”
banner66

“Gülyalı Benim Ailem”

03 Ocak 2019 Perşembe 10:25
Bu haber 426 kez okundu

Cumhuriyet Halk Partisi Gülyalı Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe seçim çalışmalarına devam ediyor. Gülyalı’nın her sokağını, mahallesini adım adım dolaşan Ulaş Tepe, “Gülyalı’da çalınmadık kapı, adım atılmadık sokak bırakmayacağız.” dedi.

“Gülyalı Benim Ailem”

Sponsor Reklamlar

Yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi’nden Gülyalı Belediye Başkanı olan Ulaş Tepe, Türkiye’deki en genç belediye başkan adaylarından biri olduğunu belirterek, bunu 31 Mart akşamında da belediye başkanlığı ile taçlandırmak istediğini belirtti. Adaylığının açıklandığı ilk günden beri Gülyalı’da herkesi kucakladığını belirten Tepe, “Sokaklarında yürüdüm, denizinde yüzdüm, harmanında fındık bekledim, Gülyalı benim ailem oldu. Şimdi bu aileye hizmet etmek istiyorum. Herkesin başkanı olacağım, herkesin derdine derman olup Gülyalı’yı derman belediyeciliği ile tanıştıracağım.” Dedi.

1 Nisan sabahına herkes mutlu uyanacak

Ziyaretlerinde esnafları, mahalleleri, tek tek ziyaret eden ve dertlerini dinleyen Ulaş Tepe, Tüm kötülüklere inat sımsıkı sarılacağız birbirimize. Tırnaklarımızla kazıyarak kurduğumuz iyiliği, kardeşliği ve hoşgörüyü hep birlikte geleceğe taşıyacağız. Daha fazla kenetlenecek, birlikte başaracağız. 1 Nisan sabahına herkes mutlu uyanacak.” diye konuştu. Haber Merkezi

 

 

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder