Gurbetteki Ünyeliler buluştu

14 Mayıs 2019 Salı 09:52
Bu haber 4540 kez okundu

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, İstanbul Gaziosmanpaşa Ünyeliler Derneği tarafından düzenlenen iftar programında hemşerileriyle bir araya geldi.

Gurbetteki Ünyeliler buluştu

Sponsor Reklamlar

İstanbul Gaziosmanpaşa Ünyeliler Derneği’nin 15.sini düzenlediği geleneksel iftar programı 12 Mayıs Pazar günü gerçekleştirildi. Dernek Başkanı Ali Kemal Göyünç’ün selamlama konuşmasının ardından söz alan Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, ramazan ayının birlik, beraberlik ve kaynaşma ayı olduğunu söyledi.

“Huzura vesile olmasını temenni ediyorum”

İftar programında tüm annelerin anneler gününü kutlayarak konuşmasına başlayan Tavlı, Ramazan ayının huzura vesile olmasını dileyerek, şunları söyledi:

“Başta şehit anneleri olmak üzere iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın merhametin ve koşulsuz sevginin kaynağı tüm annelerimizin anneler gününü kutlarım. Artık Ramazan-ı Şerifin ortasına yaklaşıyoruz. 11 ay boyunca beklediğimiz mübarek günler hızla akıp gidiyor. Rabbim bizleri Ramazan’a ulaştırdığı gibi bayrama da ulaştırmayı nasip eylesin. Bu akşam burada, iftarımızı memleket hasreti çeken hemşerilerimizle açarak hasret gidermeye, istişare etmeye ve kaynaşmaya devam ediyoruz.” Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x