Hayırlı olsun ziyareti
banner66

Hayırlı olsun ziyareti

22 Mayıs 2019 Çarşamba 09:41
Bu haber 2311 kez okundu

CHP İlçe Başkanı Yelda Dalak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, yeniden başkanlığa seçilen Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş’ı ziyaret etti.

Hayırlı olsun ziyareti

Sponsor Reklamlar

Ziyaretçileri Oda Başkanı Bahadır Baş beraberinde, Oda Sekreteri Mehmet Ender Sönmez, Üst Birlik Delegesi Barış Sayan ve TESMER Başkan Yardımcısı Tuğrul Odabaş karşıladılar.

İkinci dönemin başarılı hizmetlere vesile olmasını dileyen CHP İlçe Başkanı Yelda Dalak; ‘‘Demokrasilerde katılımcı ve paylaşımcı yönetimin en önemlisi sivil toplum kuruluşlarıdır. Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası hem kamu kuruluşu niteliğinde bir meslek odası hemde sivil toplum kuruluşudur. Muhasebeci mali müşavirlik mesleği ülkemiz için önemli bir meslektir. Bu mesleğin üyesi muhasebeci mali müşavirler önemli hizmetler sunmaktadırlar. Muhasebeci mali müşavirlik mesleğinin çok yoğun işleri, çok önemli mesleki sorunları olduğunu biliyorum. Sayın Oda Başkanı Bahadır Baş bu sorunları her platformda dile getiren birisidir. Mesleğe yapmış olduğu çalışmalar için kendisini kutluyorum. Yeni seçilen yönetim kuruluna başarılar diliyorum.’’ dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Oda Başkanı Bahadır Baş; ‘‘CHP İlçe Yönetiminin ziyaretinden çok mutlu olduk. Sivil toplum örgütleri demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olması nedeniyle göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka çok önemlidir. Biz mali müşavirler kamusal bir sorumluluk ile meslek icra etmekteyiz. Mesleğimizi icra ederken de hem devletimizin menfaatlerini hemde mükelleflerin haklarını gözeterek ülkemiz ekonomisine katkı sunmaktayız. Mesleğimizi geliştirmek, meslek mensuplarımızın çıkarlarını korumak, sürekli değişen mevzuatlara göre bilgi paylaşımında bulunmak amacıyla her kesime eşit anlayışla hizmet etmekteyiz. Mesleki sorunlarımız, mesleki iş yoğunluğumuz konusunda görüşlerini paylaşan değerli İlçe Başkanı Yelda Dalak’a ve yönetimine nazik ziyareti için teşekkür ediyorum.’’ dedi. Haber Merkezi

 


Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder