Hayırsever İş insanlarından yardım!

20 Nisan 2020 Pazartesi 13:20
Bu haber 4727 kez okundu

Onur Group (Çetin İşletmeleri) Yönetim Kurulu Başkanı Onur Çetinceviz, kardeşi İhsan Çetinceviz ve Altıntepe Madencilik şirketi koronavirüs salgını nedeniyle zor duruma düşen vatandaşlara dağıtılmak üzere gıda kolisi yardımında bulundu.

Hayırsever İş insanlarından yardım!

Sponsor Reklamlar

Onur Group (Çetin İşletmeleri) Yönetim Kurulu Başkanı Onur Çetinceviz ve Kardeşi İhsan Çetinceviz,  Koronavirüs salgını nedeniyle zor duruma düşen vatandaşlara dağıtılmak üzere 2.000 adet gıda kolisi yardımında bulundu.

 

Çetinceviz kardeşler, daha öncede maske, eldiven ve koruyucu kıyafetten oluşan sağlık yardımında bulunmuştu. Ayrıca, Fatsa’da faaliyette bulunan Altıntepe Madencilik şirketi de 12.000 adet gıda kolisini Ordu Valiliği’ne teslim etti.

 

Ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzatan ve Türk insanının hamiyetperverliğinin en güzel örneğini sergileyen iş insanlarına teşekkür eden Vali Seddar Yavuz, “Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de Koronavirüsün yayılma etkilerini azaltmak, vatandaşlarımızı korumak amacıyla alınan tedbirler kapsamında bazı meslek grupları, işyerleri, özellikle hizmet ve turizm sektöründe çalışan vatandaşlarımız çalışmalarına ara vermek durumunda kaldılar. Müşvik Devletimiz, Koronavirüs salgınından etkilenen ve ekonomik anlamda sıkıntıya düşen tüm vatandaşlarımıza el uzatıyor. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatlarıyla ekonomik yoksunluk içinde olan vatandaşlarımıza, esnaflarımıza, iş dünyamıza, işçilerimize yönelik sosyal yardım destek paketleri hazırlandı ve peyder pey uygulanıyor. Devletimizin yaptığı yardımların yanında hayırsever iş insanlarımızın da çeşitli yardımları oluyor. Bu yardımlar, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza Valiliğimiz ve İlçe Kaymakamlıklarımız aracılığıyla dağıtılmaktadır. Bu yardımların, gerçek ihtiyaç sahibi insanlarımıza ulaştırılması noktasında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarımız, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüz vasıtasıyla titiz bir çalışma yürütüyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızın bu zor günlerinde uzatılan bu yardım eli, bizim için de çok kıymetlidir. İhtiyaç sahibi insanlarımız adına hayırsever iş insanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah hayırlarını kabul eylesin. Rabbim hepsinden razı olsun” dedi. Haber Merkezi 


Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x