Hedef ihracatı artırmak
banner66

Hedef ihracatı artırmak

16 Kasım 2018 Cuma 09:22
Bu haber 289 kez okundu

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO)’nun yürütmekte olduğu “Fındık ve Fındık Mamülleri Sektöründe Rekabetçiliğin Arttırılması ve Güç birliğinin Sağlanması” adlı URGE projesi kapsamında proje iştirakçı firmalar bir araya geldi.

Hedef ihracatı artırmak

Sponsor Reklamlar

T.C Ekonomi Bakanlığı’nın 2010/8 Sayılı ‘’Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ’’ kapsamında Ordu Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülmekte olan URGE Projesi olan “Fındık ve Fındık Mamülleri Sektöründe Rekabetçiliğin Arttırılması ve Güç birliğinin Sağlanması” isimli proje kapsamında Ordu Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda proje iştirakçilerinin katılımlarım ile bir toplantı gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz hafta Ordu Ticaret ve Sanayi Odasının yürütmekte olduğu bu proje, Türkiye’de yürütülmekte olan UR-GE Projeleri arasında iyi uygulama örnekleri arasında gösterilerek Ticaret Bakanlığı tarafından ödüle layık görüldü. En başarılı projeler arasına giren Fındık ve Fındık Mamülleri Sektöründe Rekabetçiliğin Arttırılması ve Güç birliğinin Sağlanması ”adlı projenin süresi uzatılması düşünülmektedir. Söz konusu proje kapsamında yeni yurt dışı pazarları araştırılarak, ihracatın artırılması hedefleniyor. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder