İkranur'dan acı haber

01 Temmuz 2020 Çarşamba 10:41
Bu haber 2286 kez okundu

Giresun'un Bulancak ilçesinde 4 gün önce kaybolan İkranur Tirsi'nin cansız bedeni bulundu. İkranur'un evinden bir kilometre ileride bulunduğu açıklanırken, henüz ölüm nedenine ilişkin bir açıklama yapılmadı ancak cinayet ihtimali üzerinde durulduğu belirtildi.

İkranur'dan acı haber

Sponsor Reklamlar

Giresun’un Bulancak ilçesinde 4 gün önce kaybolan 7 yaşındaki İkra Nur Tirsi evinin 1 kilometre uzağındaki dere yatağında ölü bulundu. Minik İkranur'un cansız bedenine AKUT ekibi ulaştı.

İkranur'un cansız bedeninin bulunduğu alanda inceleme çalışmaları devam ederken bölgeye kimse yaklaştırılmıyor.

İkranur'un kesin ölüm sebebine dair bir açıklama yapılmazken, cinayet ihtimali üstünde durulduğu belirtildi.

Ne olmuştu? İkranur Tirsi nasıl kayboldu?

Giresun’un Bulancak ilçesinde, evinin yakınlarındaki bahçede arkadaşları ile oynayan Nazlı ve Serdar Tirsi çiftinin kızı İkranur Tirsi bahçede otlayan büyükbaşlara bakmaya gidip geleceğini söyledi. 7 yaşındaki küçük kızın geri dönmemesi üzerine arkadaşları ailesine haber verdi.

Küçük kızı bulmak için başta AFAD, AKUT ve Jandarma olmak üzere arama çalışması başlatıldı. Ancak henüz arama çalışmaları sonuçlanmadı.
Giresun Valiliği, kayıp ‘İkra Nur Tirsi’ ile ilgili açıklama yaptı. Yapılan açıklamada ise “Toplam 74 hektarlık alan taranmış ancak bulgu ve emareye rastlanmamıştır. İkra Nur Tirsi’nin kaybolmasıyla ilgili her türlü ihtimal adli ve mülki mercilerce değerlendirilmekte olup arama çalışmaları gece boyunca da devam edecektir.” denildi.

Kayıp kızı annesi Nazlı Tirsi ise olay hakkında yaptığı açıklamada kızının ayağında pembe ayakkabı olduğunu söyledi. Olay sırasında yaşananları anlatan anne; “Ben ilçedeydim. Köye geldiğimde çocuğumu sordum bana ‘yan tarafta komşunun çocuğu ile oynuyor’ dediler. Sonra amcasına sordum ‘ben eve yolladım' dedi. Çocuğum ortalıkta yok. Her yerde aranıyor. En son üzerinde pembe ayakkabı ve taytı vardı. Görenler bize haber versin” dedi.Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x