"İktidar için yürüyeceğiz"
banner66

"İktidar için yürüyeceğiz"

11 Ekim 2018 Perşembe 09:27
Bu haber 422 kez okundu

İyi Parti Ordu İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya: "Önümüzdeki yerel seçimleri çok önemsiyoruz, ya varız ya yokuz diyeceğiz."

"İktidar için yürüyeceğiz"

Sponsor Reklamlar

Öncelikli hedeflerinin genç ve dinamik bir ekip oluşturmak olduğunu söyleyen İyi Parti Ordu İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya, "81  ilde yaşanan il teşkilatlarındaki yenilemeden sonra öncelikli amacımız il teşkilatımızı yenilemek, ardından ilçelerde yenilenme süreçleri başlayacak. Her tarafı  aynı anda kucaklayacak ciddi bir sürece girdik. İyi Parti'ye kim gönül verdiyse hepsini kucaklayacağız. Yeni bir partiyiz, önümüzdeki seçimleri çok önemsiyoruz çünkü yerel seçimler bizim boy gösterme seçimimiz olacak, ya varız ya yokuz diyeceğiz. Bütün ilçelerden adaylarımızı çıkaracağız, bir oy bir oydur mantığı ile çalışacağız. İlk hedefimiz bir an önce yönetimimizi kurup, genç dinamik bir ekip oluşturmak. İyi Parti olarak sesimizi çok daha gür çıkarmanın peşinde olacağız. İktidar için yürüyeceğiz." dedi.

 

Sorunlara odaklanın!

 

Beka diyerek, insanların hep korkutulduğunu söyleyen Karakaya; "Aslında hesaplar beka üzerinden kurulmadı. Koltuk hesabı beka hesabı olarak gösterildi hala da böyle. Hesap beka hesabı olsaydı 7 Haziran'da mevcut ittifakları o zaman kurarlardı. Ülkedeki birçok şey ters gitmezdi, ayrışmalar yaşamazdık. Yaralar bu kadar derinleşmezdi. İyi Parti olarak bundan sonraki hedeflerimiz gerçekten ülkenin sorunlarına odaklanmak. Parti merkezimizde tarım, ekonomi, sanayi üzerine geniş kapsamlı komisyonlar kuruluyor. Gelinen nokta ortada genel başkanımız hala iktidara sorunları çözme noktasında yardımcı olmak adına teklif götürüyor, birlikte çalışalım diyor fakat onlar bir Amerikan şirketine inanıyorlar. İşimiz zor, yolumuz uzun ama azmimiz kuvvetli."diye konuştu. Ordu Yorum/Neşe Çakar Erkin/özel

 

 

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder