İmamoğlu’ndan Ulaş Tepe’ye destek!
banner66

İmamoğlu’ndan Ulaş Tepe’ye destek!

07 Haziran 2019 Cuma 09:46
Bu haber 681 kez okundu

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu: “Sevgili başkanım Ulaş Tepe bizim için özel bir insan. Çünkü partimizin en genç belediye başkanı. Kendisini hem seviyoruz” hem destekleyeceğiz.”

İmamoğlu’ndan Ulaş Tepe’ye destek!

Sponsor Reklamlar

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Trabzon ve Giresun mitinglerinden sonra Ordu mitingini gerçekleştirdi. Dönüşte Gülyalı’da bir restaurantta pancar çorbası ve balık yiyen İmamoğlu daha sonra Gülyalı Belediyesi’ni ziyaret etti. Kalabalık bir kitlenin belediye binası önünde beklediği Gülyalı’da vatandaşlar İmamoğlu’yla fotoğraf çekinmek için sıraya girdi.

Başkanlık makamını ziyaret eden İmamoğlu balkondan dışarıdaki coşkulu kalabalığa seslendi. Burada genç başkan Ulaş Tepe’den övgüyle söz eden İmamoğlu, “Sevgili başkanım Ulaş Tepe bizim için özel bir insan. Çünkü partimizin en genç belediye başkanı. Kendisini hem seviyoruz hem destekleyeceğiz. Yolu açık; başarılarla dolu bir ömrü olacak. Ama sizin onu desteklemeniz önemli. Ben de yanında olacağım. Onu ziyaret edip havaalanına gitmek istedim. Beni burada sevgiye boğdunuz, çok teşekkür ediyorum. İnşallah 23 Haziran’da Ramazan Bayramı’ndan sonra bir bayramı daha, demokrasi bayramını hep birlikte yaşayacağız. Bugün Trabzon, Giresun ve Ordu’da çevre illerden gelenlerle birlikte öyle bir enerji aldım ki o enerjiyle İstanbul’a dönüyorum. Hakkınızı helal edin, Allahaısmarladık” dedi. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder