İş dünyası buluştu
banner66

İş dünyası buluştu

22 Ekim 2018 Pazartesi 09:37
Bu haber 459 kez okundu

Vali Seddar Yavuz, iş dünyasının karşılaştığı sorun ve sıkıntıları gidermek, ihtiyaç, beklenti ve talepleri dinlemek ve çözüm üretmek, görüş alış-verişinde bulunmak amacıyla düzenlenen istişare toplantısında iş adamlarıyla bir araya geldi.

İş dünyası buluştu

Sponsor Reklamlar

Ordu Ticaret ve Sanayi Odası(OTSO)’nda düzenlenen istişare toplantısına, Vali Seddar Yavuz’un yanısıra AK Parti Ordu Milletvekili Dr.Şenel Yediyıldız, OTSO Başkanı Servet Şahin, OTSO Meclis Başkanı Levent Yıldırım ve OTSO bünyesinde yer alan 26 meslek grubunun temsilcileri katıldı.

 

Ordu ekonomisinin gelişmesi, kalkınması için yapılması gereken yatırım, hizmet ve projelerin, iş dünyasının karşılaştığı sorun ve sıkıntıların, iş dünyasının beklentilerinin ele alındığı toplantıda, OTSO Başkanı Servet Şahin ve iş adamları görüş, düşünce ve önerilerini dile getirdi.

  

Vali Seddar Yavuz, “Biz, konuşan bir Ordu istiyoruz. Ortak akıl, birlikte yönetim, istişare kültürünü olmazsa olmaz hale getirmek istiyoruz. Bundan böyle oturup samimiyetle konuşacağız. Artık anlayışımızı değiştirelim. Konuşalım, tartışalım. Bu şehre bir vizyon belirleyelim.” diye konuştu. Haber Merkezi

 

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder