“İşimiz sorunları çözmek”
banner66

“İşimiz sorunları çözmek”

27 Şubat 2019 Çarşamba 09:35
Bu haber 1275 kez okundu

Saadet Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İdris Naim Şahin, seçim çalışmaları kapsamında İkizce’de vatandaşlarla buluştu. Şahin, Ordu’nun kendine güvenmesi gerektiğini belirterek; “Ordu’yu demokratik bir yapı ile yöneteceğiz” dedi.

“İşimiz sorunları çözmek”

Sponsor Reklamlar

Ordu’nun genelinde kendisine gösterilen teveccühlere kayıtsız kalmasının mümkün olmadığını belirterek aday olduğunun altını çizen Şahin, “Ordu bugünden sonra tam demokratik bir yapı içerisinde çözüm odaklı belediyecilik anlayışına kavuşmuş olacak” diye konuştu.

 “Tüm ilçelerimize eşit mesafede olacağız”

Şahin, Ordu genelinde seçildiği takdirde hangi ilçeden hangi partiden seçilirse seçilsin merkezinde hizmet olan her belediye başkanına eşit mesafede olacağını ve tüm ilçelere eşit hizmet götürüleceğinin garantisinin kendisi olduğunu belirtti.

Şahin, emeği geçen siyasetçileri andı

İkizce’de gerçekleştirdiği konuşmasında Ordu’ya emeği geçen siyasetçileri de ana Şahin, “Nice siyasetçiler bu meydanlara geldi gitti. Rahmetli Şadi Pehlivanoğlu, Refaiddin Şahin’e rahmet dilerken, Şükrü Yürür’e de uzun ömürler diliyorum. Bu topraklara kim emek vermişse Allah hepsinden razı olsun” dedi.

20’de 21’e açıklık getirdi

Slogan olarak 20’de 21 ifadesini neden kullandıklarına da açıklık getiren İdris Naim Şahin, 21.adaylarımız ise başta İstanbul olmak üzere Ordulu olup diğer illerde aday olan hemşerilerimizdir” diye konuştu.

“Aşığa İkizce sorulmaz, umut yolcusu yorulmaz, diyen İdris Naim Şahin, Ordumuzun her ilçesini her ay mutlaka ziyaret eden bir belediye başkanı olacağım. Halkımızın direkt ekonomisini yakından ilgilendiren çalışmalara imza atacağız” dedi. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

Yüksel 4 hafta önce yorumlandı

Sayın Bakanım sizlerin bu vilayette çok emeği var sizin içinizdeki ordu aşkı için dürüstlüğünüz için oylarımız bize inşallah kazanırsınız.

0 Kişi beğendi.