Kadınlar plajında tedbirler sıkı!

06 Temmuz 2020 Pazartesi 10:44
Bu haber 2248 kez okundu

Yeni normale geçiş süreci kapsamında sezon açılışıyla birlikte 15 Haziran’dan bu yana hizmet vermeye başlayan Perşembe Kadınlar Plajı’nda vatandaşların sorunsuz bir deniz sezonu geçirmesi için bir dizi tedbir alındı.

Kadınlar plajında tedbirler sıkı!

Sponsor Reklamlar

İşletmesi ORBEL A.Ş’ye ait olan Kadınlar Plajı, sosyal mesafe kurallarına göre yeniden düzenlendi. Personelin maskesiz çalışmadığı ve içeriye maskesiz girmenin yasak olduğu plajda, sosyal mesafe kurallarına uygun olması adına şezlonglar 1,5 metre mesafe kuralına göre yerleştirildi.

 

Plaj dezenfekte edildi

 

Açıldığı günden bu yana yoğun ilgi gören Kadınlar Plajı’nda vatandaşların her türlü aktivitelerini gönül rahatlığı ile yerine getirebilmeleri için de Büyükşehir Belediyesi ekiplerince plajda dezenfekte çalışması gerçekleştirildi. Oturma bankları, şezlonglar, çocuk oyun alanları, cankurtaran kulesi gibi başlıca alanlar dezenfekte edildi.

 

10.30-17.30 saatleri arasında hizmet veriyor

 

Pandemi nedeniyle bu yıl alınan tedbirler kapsamında kadınlar plajı 10.30-17.30 saatleri arasında hizmet veriyor. Giriş ücretinin kişi başı 3 TL olduğu plajdan 0-10 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak faydalanırken, aileleriyle birlikte gelen 0-7 yaş arasındaki erkek çocukları da plajlara giriş yapabiliyor. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x