“Kapımız herkese açık”

24 Haziran 2020 Çarşamba 10:53
Bu haber 2358 kez okundu

Vali Tuncay Sonel, düzenlediği tanışma programıyla Ordu genelinde görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Vali Sonel basın mensuplarıyla tanışarak, görüş ve önerilerini dinledi.

“Kapımız herkese açık”

Sponsor Reklamlar

Ordu Valisi Tuncay Sonel basın mensuplarıyla tanışma toplantısı düzenledi. Samimi tavırlarıyla dikkat çeken Vali Sonel için basın mensupları “Pozitif Vali” yorumunu yaptı.
Ordu’da çıtayı yükseltmek istediğini belirten Vali Sonel,” Kapımız tüm vatandaşlarımıza açıktır. Bina yapmışsın ama en ücra köşedeki yetim çocuğun kalbine dokunmamışsan ne anlamı var. İnsanlara dokunacağız. İnsanların mutlu olmasını istiyorum. Mutlu insan daha iyi çalışır. İnsanların mutlu olmasından bende mutlu oluyorum. Bu şehre birlikte hizmet edeceğiz. Ordu doğal güzellikleriyle ön plana çıkıyor. Turizmin gelişmesi için çalışacağız” dedi.
24 saat açık olan telefonunu paylaşan Vali Sonel,” Adana Demirspor’u tutuyorum. Orduspor efsane bir takımdı. Şehrin ileri gelenleriyle görüşüp Orduspor konusunda neler yapabileceğimiz konuşacağız. Ne yapacağımıza ortak karar vereceğiz. Ben fazla proje düşünmem. Bir işe karar vermişsek hemen yaparız.” şeklinde konuştu. Haber Merkezi
 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x