Kayak merkezine ilgi!
banner66

Kayak merkezine ilgi!

11 Ocak 2019 Cuma 09:31
Bu haber 400 kez okundu

Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Çambaşı Kayak Merkezinin son iki haftadır yoğun bir şekilde ziyaretçi ağırladığına dikkat çeken Başkan Engin Tekintaş, “Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezimize gösterilen ilgi için vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. " dedi.

Kayak merkezine ilgi!

Sponsor Reklamlar

Ordu Büyükşehir Belediye Meclisi, 2019 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. Tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de etkili olan kar yağışı kapsamında Büyükşehir Belediyesinin sürdürdüğü çalışmalarla ilgili meclisi bilgilendiren Başkan Tekintaş, 344 araç ve iş makinesi, 92 ekip ve 450 personelle karla mücadele çalışmalarının devam ettiğini söyledi.

 

 Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından işletilen Çambaşı Kayak Merkezinin son iki haftadır yoğun bir şekilde ziyaretçi ağırladığına dikkat çeken Başkan Engin Tekintaş, “Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezimize gösterilen ilgi için vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bölgemiz ve ilimiz için son derece önemli olan bu yatırım aksaklık yaşamadan hizmet vermeye devam ediyor. 2 telesiyej ve 3 pistiyle 30 kişinin konaklayabileceği sosyal tesisimiz hizmet vermeye devam ediyor. Kayak merkeziyle hedefimiz özellikle ara tatilde yoğun katılım sağlamak ve bölgemizin tanıtımına daha fazla katkı sunmak” diye konuştu.

 

Çikolata Parkın otopark bölümünde asfaltlama çalışmalarının sürdüğünü söyleyen Başkan Tekintaş, çevre yolunun hizmete girmesiyle Altınordu Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin hizmete sunularak şehir merkezindeki ağır trafik yükünün hafifletileceğini belirtti.

 

Mecliste Denetim Komisyonuna üye seçimi yapılırken, bir meclis üyesinin istifası ile boşalan Belediye Encümen Üyeliği ile İmar ve Bayındırlık Komisyonuna üye seçimi yapıldı. Haber Merkezi

 

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder