Kaynaşma kahvaltısı

Kaynaşma kahvaltısı

06 Aralık 2017 Çarşamba 10:47
Bu haber 283 kez okundu

Ordu’daki Basın mensuplarıyla kahvaltı organizasyonuyla bir araya gelen İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, “Bu kahvaltının karşılıklı bir diyaloğun başlangıcı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Kaynaşma kahvaltısı

Sponsor Reklamlar

Ordu İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Aktaşlar Restaurant’ta düzenlenen kahvaltıda konuşan Mehmet Erduğan, “Basın mensuplarımızla bir araya gelerek Ordu’nun genel durumunu değerlendirelim ve bize düşen, yapmamız gereken neler varsa artı olarak da bizim sizden yapmanızı beklediğimiz şeyleri konuşalım istedik. Bazı arkadaşlarımız ben göreve geldiğimde ziyarette bulunmuşlardı. Takdir edersiniz ki tüm basın kuruluşlarına iade-i ziyarette bulunmak sıkıntılı bir süreci gerektireceğinden bunu toplu bir şekilde bir araya gelerek gerçekleştirmeyi, kaynaşma yönünden de daha uygun gördük. Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bu kahvaltının karşılıklı bir diyaloğun başlangıcı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Ordu’da son zamanlarda artan trafik kazalarının herkesi derinden üzen sonuçları olduğunu dile getiren Mehmet Erduğan, konuyla ilgili gerekli çalışmaları da yapacaklarını, Ordu’nun en büyük sorunun trafik olduğunu söyledi. Bunun yanı sıra Erduğan, modifiyeli araçlardaki abartı egzoz denetimlerini sıklaştırdıklarını bu durumun da önüne geçilmesi gerektiğini ifade etti. Ordu Yorum/ Yasemin Kuzu

Anahtar Kelimeler KaynaşmaKahvaltısıOrdu

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder