Kitaplar öğrencilerle buluşuyor

06 Mayıs 2020 Çarşamba 11:57
Bu haber 1614 kez okundu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in sosyal medya hesabından duyurduğu kitap kampanyasına katılan öğrenciler kitaplarına kavuşmaya başladı.

Kitaplar öğrencilerle buluşuyor

Sponsor Reklamlar

Covid-19 Virüs’ü nedeniyle evlerinde olan öğrencilere yönelik kitap okuma projesini hayata geçiren Başkan Güler, sosyal medya hesabından paylaştığı “Evde kaldıkları süre boyunca 14 kitap okuyup özetini çıkararak belediyemize getiren tüm öğrencilerimize 14 kitaptan oluşan kitap seti hediye edeceğiz” diyerek çağrıda bulunmuştu. Büyükşehir Belediyesi kampanya kapsamında başvuruda bulunan ve kitap özetlerini bildiren öğrencilere kitaplarını ulaştırmaya devam ediyor.

 

 “Siz yeter ki okuyun biz kitapları size ulaştırırız”

 

Gençlere yönelik projelerin aralıksız devam edeceğini sözlerine ekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, “Tüm dünya Corona Virüs salgınıyla mücadele etmektir. Bu hastalıkla mücadelenin en önemli tedbiri kişisel hijyen ve evde kalarak bireysel izolasyonu sağlamaktır. Elbette ki evlerimizde geçireceğimiz bu süreci aile bağlarımızı güçlendirmek için bir fırsat olarak görmeli ve birlikte geçireceğimiz zamanın kıymetini bilmeliyiz. Sosyal izolasyonu elimizden geldiğince sağladığımız bu dönemde kültür ve sanat alanlarından uzaklaşmamak için gerekli tüm koordinasyonu sağlıyor, vakitlerini verimli geçirmek için vatandaşlarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda başlattığımız kitap projemize çok sayıda başvuru oldu. Şimdi ekiplerimiz başvuruda bulunan öğrenci kardeşlerimizi evlerinde ziyaret ederek kitaplarını teslim ediyor. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yönelik projelerimize yenileri de eklenerek devam edileceğini buradan tüm öğrenci kardeşlerime belirtmek istiyorum. Onlar yeter ki okusunlar, biz onlara kitaplarını her şartta ulaştırırız” dedi. Haber Merkezi

 


Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x