Mazbatalarını teslim aldılar
banner66

Mazbatalarını teslim aldılar

17 Mayıs 2019 Cuma 10:23
Bu haber 3420 kez okundu

Ordu Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda 11-12 Mayıs 2019 tarihinde yapılan 23. Olağan Genel Kurul Kongre seçim sonrasında belirlenen yeni yönetim, denetleme ve disiplin kurullarının asil listesinde yer alan isimler Altınordu İlçe Seçim Kurulu Başkanı Handan Dağaşan Topal’dan mazbatalarını aldılar.

Mazbatalarını teslim aldılar

Sponsor Reklamlar

Ordu SMMM Odası’nın genel kurul kongre seçimleri neticesinde yönetim, denetleme ve disiplin kurulu asil üyeliklerine seçilen toplam 13 isim mazbatasını aldı. Yapılan seçim sonrasında yeni dönemde odayı temsil edecek olan yöneticiler Altınordu İlçe Seçim Kurulu Başkanlığı’ndan toplu olarak mazbatalarını alarak yeni görevlerini resmileştirdi.

Güzel bir genel kurulu geride bıraktıkları için mutlu olduklarını ifade eden Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş; “Seçimlerde tek liste olduğumuz için iki günlük süreçte de herhangi bir itiraz söz konusu olmayınca seçim sonuçlarımız kesinleşti. Yönetim, denetleme ve disiplin kurulu üyeleri ile birlikte bugün mazbatamızı teslim aldık. Bundan sonra artık hizmet zamanıdır. Bugün yönetim kurulu, denetleme ve disiplin kurulu olarak ilk toplantımızı gerçekleştirerek görev dağılımını yaptık. Kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tek bir ilkemiz var oda bu yoğun çalışma temposunda, yoğun mevzuat değişikliği karşısında yalnızlaşan meslek mensuplarımıza sahip çıkarak eğitim ve seminerlerle onları desteklemektir. Yani sürekli mesleki eğitime ‘‘devam edeceğiz.’’  Seçim sonuçlarının odamıza, mesleğimize ve meslektaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. ” dedi.

Yapılan görev dağılımları sonrasında;

Yönetim Kurulu;

Oda Başkanlığına Bahadır Baş,

Oda Başkan Yardımcılığına Orhan Murat Gür,

Oda Sekreterliğine Mehmet Ender Sönmez,

Oda Saymanlığına Dursun Serdar Yıldıran,

Oda Koor. Üyeliğine Tuğba Kılıç,

 

Disiplin Kurulu;

Başkanlığına Murat Başaran Sağra,

Başkan Yardımcılığına Saynur Torunoğlu,

Sekreterliğine Esra Oktay,

Üyeliğine Ayşe Varol Şentürk,

Üyeliğine Özgür Anlayan,

 

Denetleme Kurulu;

Başkanlığına Hatice Şahin Ergül,

Üyeliğine Hicabi Durak,

Üyeliğine Özleyen Akyol,

Seçilmişlerdir.

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder