Muhtarlarla buluşma

27 Aralık 2019 Cuma 09:32
Bu haber 1583 kez okundu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Altınordu ilçesinde bulunan 92 mahalle muhtarı ile bir araya geldi.

Muhtarlarla buluşma

Sponsor Reklamlar

Muhtarların talepleri doğrultusunda kurum amirlerinden bilgi alan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, mevzuata uygun beklenti ve taleplerin çözüme kavuşturulması yönünde gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi.

 

“Sizleri temsil eden bir daire başkanlığımız var”

Ordu’yu daha yaşanılabilir bir şehir yapmak için muhtarlarla işbirliği içinde olunacağını ifade eden Başkan Güler, “Burada sizlerle birlikte bir aile toplantısı gerçekleştiriyoruz. Sizleri temsil eden bir daire başkanlığımız var. Bu daire başkanlığıyla birlikte sorun ve eksiklikler noktasında takipleriniz yapılıyor. Bugüne kadar asfalt ve su sorunlarını çözme noktasında çalışmalarımıza ağırlık verdik. Sizleri çamurdan kurtarmak, suyunuzu temin etmek, çöpünüzü temizlemek zaten bizlerin asli görevleri arasında yer alıyor. Bunun dışında yeniliklerle Ordu’yu daha güzel bir hale getirmek için Altınordu’daki muhtarlarımız ile birlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x