Muhtarlık dairesi 7/24 aktif

15 Ocak 2020 Çarşamba 09:33
Bu haber 397 kez okundu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’in verdiği talimatlar doğrultusunda İlçe Hizmetleri ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanlığı mahallelere ilişkin talep ve sorunları yerinde değerlendiriyor.

Muhtarlık dairesi 7/24 aktif

Sponsor Reklamlar

Talimatlar doğrultusunda Altınordu ilçesi mahalle muhtarlıklarını bir bir gezerek sorun ve önerileri yerinde değerlendiren İlçe Hizmetleri ve Muhtarlık İşleri Dairesi Başkanı Bekir Karakış, anında ilgili birimlerle iletişime geçerek sorunları çözüme kavuşturmaya çalışıyor.

 

Yapılan toplantılar sonucunda sorunları anında ilgili birimlere ileten Daire Başkanı Bekir Karakış, “Belediye Başkanımızın talimatıyla muhtarlarımızla oluşturduğumuz birliktelik ve görev olgusu, yaptığımız çalışmaların en önemli işaretidir. Belediyemizin tüm birimleriyle koordinasyon halindeyiz. Muhtarlarımızın talepleri belediyemizin çalışma planlarına yön veren büyük bir etkendir. Bu nedenle muhtarlarımızın her türlü talep ve önerilerini hiç bekletmeden ilgili birimlerle istişaresini yapıyoruz. Bizim gayemiz hemşehrilerimizi temsil eden görevli muhtarlarımızın her türlü çalışmalarına destek olmak ve onların karşılaşabileceği sorunları bertaraf etmektir. 7/24 aktif haldeyiz ve sorunların üstesinden geleceğiz” dedi. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x