ODÜ’de online mezuniyet töreni

27 Temmuz 2020 Pazartesi 10:47
Bu haber 1085 kez okundu

Ordu Üniversitesi eğitim birimlerinin 2019-2020 Eğitim Öğretim Dönemi online mezuniyet törenleri gerçekleştirildi. Covid-19 pandemisi nedeniyle fiziki ortamda yapılamayan mezuniyet törenleri uzaktan erişim yöntemiyle sanal ortamda düzenlenerek Üniversitemiz Uzaktan Eğitim Merkezi’nin You Tube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlandı.

ODÜ’de online mezuniyet töreni

Sponsor Reklamlar

5 gün boyunca devam eden online mezuniyet törenlerine ODÜ Rektörü ve İlahiyat Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Ali Akdoğan, Rektör Yardımcısı ve Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tahsin Tonkaz, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Zekai Tarakçı, Eğitim Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Sadık Kılıç, Fen Edebiyat Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Selahattin Maden, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Dekanı Prof. Sabri Yener, Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nülüfer Erbil, Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Gürol Özcüre, Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi Dekan V. Prof. Dr. Latif Kelebekli, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Müdür Yardımcısı Dr. Öğr. Üyesi Burkay Cevahircioğlu, Sosyal Bilimler MYO Müdürü Doç. Dr. Hasan Tanrıverdi, Ünye MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Erdem Kaya, Fatsa MYO Müdürü Öğr. Gör. Mehmet Letif Bayram, Ulubey MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Serkan Güney, Mesudiye MYO Müdür V. Öğr. Gör. Hüseyin Murat Yalçın, Teknik Bilimler MYO Müdürü Prof. Dr. Kürşat Korkmaz, Akkuş MYO Müdürü Öğr. Gör. Cesur Kırmanoğlu, İkizce MYO Müdürü Öğr. Gör. Hülya Solak, akademik personel ve öğrenciler katıldı.

Gerçekleştirilen mezuniyet töreni programında Fakülte Dekanları, Yüksekokul ve Meslek Yüksekokulu Müdürleri ve dönem birincileri mezuniyet konuşması gerçekleştirdi.  

Programın devamında video kayıt ile mezun öğrencilere seslenen Rektör Prof. Dr. Ali Akdoğan, “Bugün, uzun ve meşakkatli bir eğitim sürecini geride bırakarak gösterdiğiniz başarılı çalışmalarınız neticesinde mezun oluyorsunuz. Bir dönemin bitişini, aynı zamanda yeni başlangıçları ifade eden mezuniyet, hedefe varmak için çıkılan yoldaki ilk adımı ifade etmektedir. Emek ve gayretleriniz sonucunda elde ettiğiniz bu başarınızda öncelikle mezun olan siz değerli öğrencilerimizi tebrik ediyor ve sizlerin en iyi şekilde yetişmesi için özverili çalışmalar yürüten değerli öğretim elemanlarımızı, evlatları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan değerli ailelerinizi kutluyorum.” dedi.

2019-2020 Eğitim Öğretim Dönemi’nde Güzel Sanatlar Fakültesi birincisi Ömür Günay Duru, Ziraat Fakültesi birincisi Dilek Özveri Tükenmez, Eğitim Fakültesi birincisi Duygu Demir, Fen Edebiyat Fakültesi birincisi Açelya Yılmaz, Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi birincisi İlker Demir, İlahiyat Fakültesi birincisi Erkan Bakırcı, Sağlık Bilimleri Fakültesi birincileri Melike Öztürk ve Selin Kuzu, Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi birincisi Sedef Öztürk, Fatsa Deniz Bilimleri Fakültesi birincisi Ahmet Buğra Balta, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu birincisi Orhan Yılmaz, Sosyal Bilimler MYO birincileri Elif Karataş ve Aslı Bingöl, Ünye MYO birincisi Yener Kahraman, Fatsa MYO birincisi Sümeyye Doğan, Ulubey MYO birincisi Özlem Karagedik, Mesudiye MYO birincisi Doğan Şen, Teknik Bilimler MYO birincisi Gönül Sümer, Akkuş MYO birincisi Ramazan Çelik ve İkizce MYO birincisi Tuğba Acıelma oldu. Haber Merkezi


Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x