Ödüller sahiplerini buldu
banner66

Ödüller sahiplerini buldu

12 Kasım 2018 Pazartesi 09:25
Bu haber 370 kez okundu

Ordu 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti tarafından dördüncüsü gerçekleştirilen "Yılın Medya" ödül töreni yapıldı.

Ödüller sahiplerini buldu

Sponsor Reklamlar

Boztepe'deki bir otelde gerçekleştirilen programa Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ak Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, CHP Ordu Milletvekilleri Seyit Torun ile Mustafa Adıgüzel, Altınordu Belediye Başkanı Celal Tezcan, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkanı Nuri Kolaylı, Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’na bağlı federasyon ve cemiyet başkanlarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Programın Ordu’da düzenlenmesine katkı sunan herkese teşekkür eden 19 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erdoğan Erişen, “Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 17.ci Başkanlar için bir araya geldiğimiz Orduda, misafirlerimize hem şehrimizi tanıtıyor hem de mesleki sorunlarımızın istişaresini yapıyoruz. Bu organizasyona katkı sağlayan  Büyükşehir Belediyemize, Altınordu Belediyemize, Sivil Toplum Örgütlerimize  ve iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. Burada yapacağınız haberler ilimizin tanıtımına katkı sunacak” diye konuştu.

 

"Ordu’da çok güzel değişimler olmuş”

 Türkiye’nin her yerinden gelen gazetecilerin katılımıyla Ordu’da son yılların en kalabalık toplantınsın gerçekleştirildiğini söyleyen Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Başkanı Nuri Kolaylı, “5 yıl önce  Karadeniz Gazeteciler Konfederasyonu’nun temelleri Orduda atıldı. 5 yıl önceki Ordu ile bugün ki Ordu arasında çok büyük fark gördük, çok güzel değişimler olmuş. Burada hem mesleki sorunlarımızı  masaya yatırıyoruz hem de kentin güzelliklerini tüm Türkiye ile paylaşılmasını sağlıyoruz. Ben Büyükşehir Belediye Başkanı’na, Altınordu Belediye Başkanı’na katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Gecede çeşitli kategorilerde ödül almayı hak kazanan gazetecilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder