banner66

Önce güvenlik!

26 Eylül 2019 Perşembe 09:21
Bu haber 464 kez okundu

Okul çevrelerinde Denetimlerini sıklaştıran ekipler, öğrencilerin hem ders saatleri içinde hem de okula gidiş ve okuldan dönüş saatlerinde rahat bir eğitim dönemi geçirmesi için güvenliğini sağlıyor.

Önce güvenlik!

Sponsor Reklamlar

Yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla birlikte hareket hâlindeki taşıtların yol açacağı kazaları önlemek, çocukların güvenli bir ortamda eğitim almasını sağlamak amacıyla okul çevresinde her türlü tedbiri alan Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını titizlikle yürütüyor.

Trafikte yaşanabilecek problemlere karşı öğrencileri koruyan ve okul çıkışlarında öğrencilerin trafik akışının olduğu yollarda karşıdan karşıya güvenli geçmesini sağlayan Büyükşehir ekipleri,  yine okul önlerinde yerleştirdiği uyarıcı levhalar, yaya geçitleri ve hız kesicilerle olası kazaları engellemeye çalışırken, Altınordu, Fatsa ve Ünye ilçelerinde ise sağlıksız gıda satışı yapan simitçi, manav, pastane gibi esnaf ve seyyar satıcıların denetimini artırarak öğrenciler için hijyenik koşullar oluşturuyor.

Çalışmaları özveriyle sürdürerek vatandaşın takdirini toplayan ekipler idareci, öğretmen ve velilerin gördüğü olumsuzlukları kendilerine bildirmelerini isteyerek aksaklıkların takipçisi olacaklarını belirtti. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x