Öncelik istihdam…
banner66

Öncelik istihdam…

11 Mart 2019 Pazartesi 11:37
Bu haber 1427 kez okundu

Altınordu’yu daha güzel yarınlara taşımak adına çalışan Cumhuriyet Halk Partisi Altınordu Belediye Başkan Adayı Birol Yılmaz, Altınordu’da istihdam oluşturma ve tasarruf çalışmalarının belediyecilik anlayışları içinde öncelikli konular arasında olacağını söyledi.

Öncelik istihdam…

Sponsor Reklamlar

Seçim ziyaretleri kapsamında güne yeni mahalledeki esnaf geziler ile başlayan Birol Yılmaz ardından Altınordu’nun üst mahallelerine hareket etti. İlk olarak Bayadı mahalle sakinleri ile bir araya gelen CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Birol Yılmaz Bayadı mahallesinde kendisini dinleyenlere projelerini ve belediyecilik anlayışını anlattıktan sonra mahalle sakinlerinin sorunlarını not aldı. Ardından Alanyurt mahallesine hareket eden Birol Yılmaz burada da kalabalık bir gruba hitap etti ve destek istedi. Son olarak Bayramlı mahalle sakinleriyle bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Altınordu Belediye Başkan Adayı Birol Yılmaz günü burada tamamladı.

İsrafın önüne geçilecek…

Altınordu Belediye başkanlığını kazanması halinde belediye olarak tasarrufa yöneleceklerini belirten Birol Yılmaz ben sizlerin verdiği paralarla belediyede kimseye efendilik yapamam dedi. Birol Yılmaz: “Benim halkım şikâyetçi. Şikayet varsa bir sorun var demektir. Biz belediye başkanlığını kazandığımız takdirde tasarrufa yöneleceğiz, makam araçları şunlar bunlar yani tasarruf için ne yapılacaksa yapacağız. Belediye’nin ciddi giderler var. Ben sizlerin parasını daha dikkatli kullanacağım.”  ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

 

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder