"Önemli projeler yapacağız"
banner66

"Önemli projeler yapacağız"

11 Ocak 2019 Cuma 09:23
Bu haber 395 kez okundu

Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş, Ünye İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesine Dekan Olarak Atanan ve Görevine Başlayan Prof. Dr. Gürol Özcüre’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

"Önemli projeler yapacağız"

Sponsor Reklamlar

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Gürol Özcüre; ‘‘İktisadi İdari Bilimler Fakültesi olarak bizlere en yakın kurumlardan birisi de Ordu Mali Müşavirler Odasıdır. Bizim bir paydaşımızdır. Üniversite STK işbirliği ile önemli projeleri birlikte hazırlayacağız. Ordu Mali Müşavirler Odası ile ortaklaşa eğitim ve seminer faaliyetleri düzenleyeceğiz. Bunun yanında fakültemizde en kısa süre içerisinde Mali Müşavirler ve aday meslek mensuplarının da katılabileceği tezli yada tezsiz şekilde olacak işletme yüksek lisans programı için çalışmalar yapıyoruz. ’’ dedi.

Oda Başkanı Bahadır Baş; "Öncelikle değerli hocama görevinde başarılar diliyorum. Üniversitenizin öğrencileri bizim gelecekteki meslek mensuplarımızı oluşturmaktadır. Ordu Mali Müşavirler Odası olarak her zaman İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi işbirliğiyle ortak projeler içerisinde olacağız.’’dedi. Haber Merkezi

 

 

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder