Ordumkart mobil uygulaması hizmette
banner66

Ordumkart mobil uygulaması hizmette

26 Ekim 2018 Cuma 11:10
Bu haber 475 kez okundu

Altınordu ilçesinde yeni ulaşım sistemi ile birlikte hayata geçirilen “Ordumkart” ın akıllı telefonlar için mobil uygulaması hizmete sunuldu.

Ordumkart mobil  uygulaması hizmette

Sponsor Reklamlar


Google Play Store ve App Store'dan ücretsiz olarak  indirilen Ordumkart mobil uygulamasıyla çevrimiçi bakiye yüklemesi yapılabileceği gibi en yakın durak ve bayi bilgisi ile beklenen aracın hareket saatine ulaşılabilecek. Hizmetle birlikte vatandaşlar, Ordumkart’ın bakiyesini ve kullanım geçmişini izleyerek bakiye yüklemesi yapabileceği gibi beklediği aracın geliş gidiş saati, araç hareket saati, en yakın bayi ve durak bilgisine de ulaşabilecek.

   

Uygulama kapsamında ayrıca kart işlemleri menüsünden kartın bakiyesi sorgulanırken, çevrimiçi dolum yapılabilecek, kartın kullanım ve yükleme geçmişi incelenebilecek. Android cihazlarda NFC özelliği ile telefon Ordumkart’a dönüştürülebilecek. “Seyahat Planlayıcısı” menüsünde bulunulan bir konumdan başka bir konuma gitmek veya doğrudan harita üzerinde konum seçimi yapılıp, durak bilgilerinin girilmesiyle güzergâh alternatiflerinin en uygun olanı rota olarak belirlenebilecek. “Yakın Noktalar” menüsünden kişinin bulunduğu konuma en yakın duraklar listelenebilecek. “Hatlar” menüsünden ise bütün hatların güzergâhlarına, kalkış saatlerine ve geçtiği duraklara ulaşılabilecek. Haber Merkezi 

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder