Orduspor, Divan Kurulu’na kaldı!
banner66

Orduspor, Divan Kurulu’na kaldı!

07 Ocak 2019 Pazartesi 09:28
Bu haber 419 kez okundu

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor, yaptığı Seçimli Genel Kurul’da başkan adayı çıkmaması sonrasında yönetim kontrolünü Divan Kurulu’na bıraktı.

Orduspor, Divan Kurulu’na kaldı!

Sponsor Reklamlar

 Sezonun ikinci yarısı öncesinde gözlerin kongreye çevrildiği Orduspor’da Kongre yapıldı. Kulüp Binası’nda yapılan ve yaklaşık 1.5 saat süren kongre sonrasında ise Orduspor Kulübü Başkan Adaylığı konusunda aday çıkmadı. Kulüp Başkanlığı için aday çıkmamasının ardından görevi Divan Kurulu aldı.

Seçimli Genel Kurul’da Divan Başkanlığı’nı yapan isim Mahir Akdere olurken, Akdere önceki yönetimde AsBaşkanlık görevini sürdürüyordu. 3 kişilik divan kurulunun yöneteceği Orduspor’da eski yönetimin takıma desteklerine devam edeceği belirtildi. Divan Kurulu’nun 15 gün içinde yeniden kongreye gitmesi bekleniyor.
Bu sezon gelir-gider konusunda da açıklamalar yapılırken Teknik ekip ve futbolculara İlk ödemeler yapıldığı belirtildi. Bu sezon için şu ana kadar Toplam gelir 285,5 bin, toplam giderin de 420,5 bin olduğu açıklandı. SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM
Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder