Orduspor taraftarlarından tepki yürüyüşü!
banner66

Orduspor taraftarlarından tepki yürüyüşü!

05 Şubat 2019 Salı 09:14
Bu haber 506 kez okundu

Ordu şehrinden beklenilen değeri göremeyen ve zor şartlarda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele eden Orduspor’da, taraftarlar şehri merkezinde yaptıkları yürüyüşle ‘Orduspor Yaşayacak’ dedi.

Orduspor taraftarlarından tepki yürüyüşü!

Sponsor Reklamlar

 Son yıllarda Yeni Orduspor projesi ile Belediye’nin futbolda güçlü taraf olduğu, söz hakkını ve parayı elinde bulundurduğu Ordu şehrinde Orduspor ise farklı bir takım muamelesi görmeye başlamıştı. Kapandı, kapanacak, kapansın denilmesine rağmen bu sezon Ordu 1.Amatör Lig’de şampiyonluğa oynayan Orduspor’da taraftarlar Ünye’de yaşanan hakem faciası sonrasında yürüyüş yaptı.

Ünye Gençlerbirliği deplasmanında verilmeyen penaltılar ve Orduspor aleyhine çıkan 3 kırmızı kartın sonrasında taraftarlar sahipsizlikten dolayı bunların olduğu konusunda hemfikir oldu. Orduspor’u yalnız bırakmayan taraftarlar, ‘Efsane Orduspor’ pankartını önlerine alarak, Ünye Gençlerbirliği deplasmanı sonrasında Ordu’da yürüyüş yaptı.
Orduspor lehine tezahüratlar yaparak marşlar söyleyen Orduspor taraftarları, seslerini duyurabilmek için yoğun çaba sarfetti.
SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM
Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder