Orduspor’da onarım başlıyor!
banner66

Orduspor’da onarım başlıyor!

10 Ağustos 2018 Cuma 10:16
Bu haber 693 kez okundu

Yapılan kongrenin ardından şirketleşmeye giden ve yeni sezon öncesinde önemli kararlar alan Orduspor’da, Eski Kulüp Binası onarılarak modern bir bina haline getirilecek.

Orduspor’da onarım başlıyor!

Sponsor Reklamlar

Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da sezon öncesinde iyi şeyler olaya başlıyor. İnternet sitesi üzerinden taraftarlara forma satışı yapmaya başlayan ve yıllar sonra kulübe gelir kapısı yaratan Kulüp Başkanı Suat Deniz ve yöneticiler, şimdi de Kulüp Binası için çalışmalara başladı.

Ordu’ya yapılacak olan ‘Ordu Stadı’ projesi nedeniyle geçen sezon başında Eski Kulüp Binası’na geçmek zorunda kalan Orduspor’un Süper Lig seviyesindeki Durugöl Tesisleri ise yıkılmıştı. Kulüp çalışanlarının el birliği ile kullanılabilir bir alan yaratılmaya çalışılan Kulüp Binası’dan Orduspor 2017-2018 sezonunu zor da olsa geçirmişti.

Perşembe günü başlanıyor !

Orduspor’da Eski Kulüp Binası onarımının ise Perşembe günü başlanacağı belirtildi. Kulüp Binası onarımı için yetkililerle görüşen Kulüp Başkanı Suat Deniz ve yöneticilerin, bu konuda büyük çaba sarfettiği bilinirken, binanın yeni sezona yetişip yetişmeyeceği ise bilinmiyor.
SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM
Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder