Orduspor’un başını Yeni Orduspor yaktı!
banner66

Orduspor’un başını Yeni Orduspor yaktı!

25 Ocak 2019 Cuma 17:37
Bu haber 435 kez okundu

Orduspor’un Miguel Garcia’nın alacaklarından dolayı FIFA’dan aldığı 6 puan silme ve önümüzdeki sezon için iki dönem transfer yasağı ile ilgili işlemin perde arkasında Yeni Orduspor olduğu ortaya çıktı.

Orduspor’un başını Yeni Orduspor yaktı!

Sponsor Reklamlar

Geçen sezon 3.Lig’e yükselen ve Türkiye Futbol Federasyonu’nda yer alan maddelere göre yasak olmasına rağmen adını Yeni Orduspor yapan Ordu temsilcisi, Ordu’nun markası ve 52 yıllık takımı olan Orduspor’un başını yaktı. Orduspor’un ayakta kalma mücadelesine rağmen, Yeni Orduspor büyük harcamalar yaparken alacaklı olan futbolcular aynı takım zannederek ışık hızıyla FIFA’ya başvurdu.

”Süper Lig’den futbolcu alıyorlar, benim borcumu ödemiyorlar”
Orduspor’un her zaman yanında olan Forza Fidangör Taraftar Grubu’nun aydınlattığı konuda Miguel Garcia’nın Orduspor’u şikayet ettiği ve Orduspor’un bu şikayetten dolayı ceza aldığı ortaya çıktı. Yapılan görüşmelerde yabancı futbolcunun ”Orduspor 3.Lig’de mücadele ediyor. Süper Lig’den, 1.Lig’den transfer yapıyor fakat bana olan borcu ödemiyor. Bunun için şikayette bulundum” dediği ortaya çıktı. Miguel Garcia’ya Orduspor’un o takım olmadığı anlatılsa da iş işten geçtiği ve FIFA’nın puan silme cezasını çoktan uyguladığı ortaya çıktı.
SAMET KARADAĞ / ORDU YORUM
Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder