Ordu’yu tercih ettiler!
banner66

Ordu’yu tercih ettiler!

10 Temmuz 2019 Çarşamba 09:38
Bu haber 620 kez okundu

Almanya'da yaşayan Amela ve Yayra fazla kilolarından kurtulmak için Medical Park Ordu Hastanesi’nde obezite ameliyatı oldu. Taburculuk sonrası kendilerini çok iyi hissettiklerini söyleyen iki arkadaş soluğu denizde aldı.

Ordu’yu tercih ettiler!

Sponsor Reklamlar

Uzun yıllar diyet ve egzersiz programlarına rağmen fazla kilolarından kurtulmayı başaramayan Amela Keric  (30) ve Yayra Lutzow (35) tavsiye üzerine Almanya’dan Ordu’ya geldi. 131 kilo olan Amela ile 142 kiloya ulaşan Yayra’ya Medical Park Ordu Hastanesi Obezite ve Metabolik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erkan Aksoy tarafından mini gastrik by-pass operasyonu yapıldı. Operasyon sonrası 1 saatte ayağa kalkıp yürüyen iki arkadaş, üçüncü günde sağlıklarına kavuşarak taburcu edildi.

Hastayı yakından takip etmek gerekir

Almanya’da yaşayan iki arkadaş Almanya’da yaşayan çok sayıda arkadaşlarının ameliyatının gerçekleştiği Ordu Medical Park hastanesinde ameliyat olmak üzere Ordu’ya geldi. Ameliyatı gerçekleştiren Op. Dr. Erkan Aksoy, Medical Park Ordu Hastanesi ve Ordu şehrinin güzelliği hakkında duydukları olumlu bilgiler sonucunda kilolarından kurtulmak için kararlarını verip seçimlerini Ordu’dan yana kullandılar. Haber Merkezi

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder