banner66

OSKEM 107 hayat kurtardı

17 Eylül 2019 Salı 10:19
Bu haber 356 kez okundu

İl genelinde halkın güvenli bir şekilde su aktivitesini yapabilmesi için 3’ü kadınlar plajı olmak üzere toplam 13 plajda 60 personel, 4 adet jet ski ve 2 adet Zodyak bot ile su kazalarını engelleme hizmeti veren Ordu Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığına bağlı OSKEM (Ordu Su Kazalarını Engelleme Merkezi) sezonu kapattı.

OSKEM 107 hayat kurtardı

Sponsor Reklamlar

Deniz sezonunun problemsiz geçmesini sağladılar

Sorumluluk alanında bulunan plajlarda gösterdiği fedakârlıkla vatandaşların takdirini kazanan OSKEM, bir deniz sezonunu daha geride bıraktı. Ordu Büyükşehir Belediyesi tarafından plajlarda oluşturulan güvenli ortamlarda ekipler, halkın deniz sezonunu problemsiz geçirmesini sağladı.

Vatandaşların takdirini kazandı

Eğitimli ve deneyimli personellerden oluşan ekip, 2019 yaz sezonunda 107 kişinin boğulmasını önleyerek hayata tutunmasını sağladı. Araç, gereç ve verdiği hizmetle vatandaşların itfaiye ’ye bakışına pozitif katkılar sunan OSKEM, bu sezon da takdir topladı.

OSKEM ekibine teşekkür

OSKEM, hizmet alanı ve görev saatleri içerisinde verdiği hizmetlerle vatandaşlardan olumlu tepkiler alıyor. Vatandaşlar gösterilen gayretli ve özverili çalışmalarıyla sıkıntısız bir sezon geçirilmesine katkı sunan, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler’e, OSKEM personellerine, İtfaiye teşkilatına teşekkür ederken, bundan sonraki yıllarda yapılacak çalışmalar için başarılar diledi.

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x