Pandemi çalışmalarına araç desteği

09 Eylül 2020 Çarşamba 10:31
Bu haber 1841 kez okundu

İlimizde yürütülen pandemi çalışmalarında kullanılmak üzere Ordu Valiliği tarafından temin edilen araçlar, Vali Tuncay Sonel tarafından Sağlık Müdürlüğüne teslim edildi.

Pandemi çalışmalarına araç desteği

Sponsor Reklamlar

Pandemi çalışmalarında kullanılmak üzere Ordu Valiliği tarafından temin edilen araçların teslim programında bir açıklama yapan Vali Tuncay Sonel, “Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde, Sağlık Bakanlığımızın, İçişleri Bakanlığımızın, ilgili bakanlıklarımızın, illerde sağlık teşkilatlarımızın çok özverili çalışmaları var. Bizler de ‘Ordu Ailesi’ olarak sağlık çalışanlarımızın her daim yanındayız” dedi.


“25 araç ile sağlık teşkilatımıza destek verdik”

“Bugün, 25 araçla filyasyon ve diğer çalışmalarında kullanılmak üzere Sağlık teşkilatımıza destek verdik. Böylece toplam araç sayımız 100’e çıkmış oldu. Bunlardan 40 tanesi hasta nakillerinde, 60 aracımız ise filyasyon çalışmalarında görev alacak” diyen Vali Tuncay Sonel, ”Tüm sağlık çalışanlarımız, denetim görevini ifa eden tüm güvenlik görevlilerimiz, diğer kamu görevlilerimiz, herkes büyük bir özveri ile çalışıyor” şeklinde konuştu ve Ordulu hemşerilerimizden maskeye, sosyal mesafeye,  temizliğe dikkat etmelerini özellikle kalabalık yerlerde bulunmamalarını istedi.

“Orduluları duyarlılığa davet ediyorum”

Vali Tuncay Sonel, ”Sağlık teşkilatlarımızın özverili çalışmalarına biz de destek verelim. Salgınla mücadelede tüm ‘Ordu Ailesi’ni duyarlılığa davet ediyoruz. Araç konusunda da bize destek veren tüm çalışma arkadaşlarımızı tebrik ediyorum.” Dedi. Haber  MerkezAnahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x