PTT’den Bayram kampanyası
banner66

PTT’den Bayram kampanyası

28 Mayıs 2019 Salı 09:26
Bu haber 680 kez okundu

Ramazan Bayramı kampanyası dolayısıyla PTT A.Ş. Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve 10 farklı tasarımdan oluşan tebrik kartları ücretsiz olarak tüm PTT işyerlerinde müşterilere verilirken, askeri birlik, cezaevi ve okullara da dağıtımı yapılıyor.

PTT’den Bayram kampanyası

Sponsor Reklamlar

Ramazan Bayramı ve akabinde Babalar günü olması vesilesiyle 28.05.2019-14.06.2019 tarihleri arasında PTT Kargo-kurye, Acele Posta Gönderisi (APS) küçük paketlerde yüzde 30 indirim uygulanacak. Her hangi bir indirimden yararlanmayan müşteriler bir hatırlatma yapmaksızın sistem tarafından söz konusu gönderi sahipleri indirimden yararlanabilecekler.

Ordu PTT Başmüdürü Şinasi Duman, müşteri memnuniyeti ve beklentilerini ön planda tuttuklarını, PTT'nin yüzlerce hizmeti hakkında daha detaylı bilgi almaları için İlimizdeki 15 adet Merkez Müdürlüğü 33 adet şube işyerimize ve başmüdürlük ofisine müşterileri beklediklerini ifade etti.

PTT Başmüdürü Şinasi Duman ülke genelinde olduğu gibi Ordu PTT Başmüdürlüğünde de eş zamanlı olarak başlatılan kampanyanın hayırlı uğurlu olmasını diledi. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder