Randevunuzu alın!
banner66

Randevunuzu alın!

30 Ekim 2018 Salı 09:24
Bu haber 507 kez okundu

Altınordu Ziraat Odası Başkanı Selami Akarsu, TMO’nun 30 Ekim 2018 tarihinden itibaren randevu vermeye başlayacağını, 1 Kasım 2018 tarihinden itibaren de alımlara başlayacağını söyledi.

Randevunuzu alın!

Sponsor Reklamlar

Altınordu Ziraat Odası Başkanı Selami Akarsu, TMO’nun hangi şartlarda fındık alımı yapacağına ilişkin açıklamalarda bulundu. 


Randevuların internet üzerinden alınacağını söyleyen Başkan Selami Akarsu; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamaları ve talimatları sonrası TMO 30 Ekim 2018 tarihinden itibaren TMO’nun resmi internet sitesi 
http://www.tmo.gov.tr üzerinden Çiftçi Kayıt Sistemi sistemine kayıtlı ve güncellemesini yapmış olan üreticilerimiz TC Kimlik numaralarını kullanarak randevularını alabilecekler. Daha sonra 1 Kasım 2018 tarihinden itibaren de randevu almış oldukları fındık alım merkezlerine Altınordu İlçemizde Organize Sanayi Bölgesinde bulunan TMO depolarına götürerek fındıklarını teslim edecekler. Bu işlemlerin ardından fındığını TMO depolarına teslim eden üreticilerimizin ücretleri bildirmiş oldukları banka hesaplarına yatacak ve daha sonra banka hesabından alabilecekler” dedi. 
Başkan Selami Akarsu, TMO’ya fındık vermek isteyen fakat randevu alamayan üreticilerin Altınordu Ziraat Odasına müracaat edere,  kendilerine yetkili kişiler tarafından yardımcı olunacağını ifade etti. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder