Rektörler bir araya geldi

21 Kasım 2019 Perşembe 10:01
Bu haber 445 kez okundu

Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan, Artvin Çoruh Üniversitesinde gerçekleştirilen toplantıda Doğu Karadeniz Üniversitesi Rektörleri ile bir araya geldi.

Rektörler bir araya geldi

Sponsor Reklamlar

Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Tilki’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Ali Akdoğan ile birlikte Avrasya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kenan İnan, Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Baykal, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman ve Trabzon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Emin Aşıkkutlu katıldı.

Üniversite-kent-bölge iş birliği yaklaşımının önemine dikkat çekilen toplantıda bölge üniversiteleri arasındaki birliktelik ve dayanışmanın daha da artırılması, büyüyen ve hızla gelişen üniversiteler arasında sosyal ve bilimsel alanlarda gerçekleştirilecek ortak projeler ve iş birlikleri, bölgenin eğitim durumu ve sorunları ile üniversitelerin bölgeye katkıları gibi pek çok hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x