banner66

Sağlıklı yaşam için pedal çevirin

30 Eylül 2019 Pazartesi 09:32
Bu haber 292 kez okundu

Ortaokul öğrencileri 7’den 77’ye bisiklet kullanarak sağlıklı bir yaşam aktivitesi düzenledi.

Sağlıklı yaşam için pedal çevirin

Sponsor Reklamlar

Başöğretmen  Ortaokulu tarafından Fiziksel aktivitenin yararları konusunda toplum bilincini oluşturmak, iyi uygulamalara dikkat çekmek, sağlıklı davranışları ve yaşam tarzlarını teşvik etmek için hafta sonu bisiklet sürüş etkinliği düzenlendi.

Başöğretmen  Ortaokulu  6/A sınıfı öğrencileri ile Fen bilimleri öğretmeni Elif Azaklı Şahin ve Türkçe öğretmeni Hacer Küçük Öney önderliğinde gerçekleştirilen sürüş etkinliği ile ilgili açıklamalarda bulunan okul Müdürü Orhan Öztürk; “Çevre bilinci oluşturmak adına doğa dostu motorsuz bir taşıt olan bisiklet kullanımının özendirilmesi yediden 77’ye her yaştan insanın bisiklet kullanarak temiz bir çevre ve sağlıklı bir toplum için üzerine düşeni yapması ve bunun yanı sıra en güzel ve sağlıklı aktivitelerden birinin bisiklet kullanımı olması konusunda toplumsal farkındalık yaratmak için Başöğretmen  Ortaokulu 6/A sınıfı öğrencileri İle Fen bilimleri öğretmeni Elif Azaklı  Şahin ve Türkçe öğretmeni Hacer Küçük Öney önderliğinde bu güzel toplu sürüş etkinliğini gerçekleştirdik. Emeği geçen öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum. Biz öğrencilerimizi sadece hayata hazırlamıyor onların sosyal hayat bilincini kazanmasını da arzuluyoruz” dedi.

Öğrencilerin düzenlediği bu etkinlik kent sakinleri tarafından olumlu ve örnek bir etkinlik olarak nitelendirildi. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x