"Sevgi Ordusu kuracağız"
banner66

"Sevgi Ordusu kuracağız"

11 Aralık 2018 Salı 10:28
Bu haber 975 kez okundu

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler: "Birbirini seven, ortak aklı kullanabilen, bilimsel belediyecilik anlayışıyla gönül belediyeciliğini buluşturmaya geldik."

"Sevgi Ordusu kuracağız"

Sponsor Reklamlar

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hilmi Güler, seçim çalışmaları kapsamında 19 Eylül Gazeteciler Derneği'ni ziyaret etti. Güler'e AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş da eşlik etti.

 

"Sevgi Ordusu" kurmaya geldiklerini belirten Hilmi Güler, ziyarette şöyle konuştu: "Çok sevdiğimiz basınımızla bir aradayız. Ordu'yu çok seviyoruz, hiç ayrım yapmadan herkesi kucaklamaya geldik. Sevgiyi büyütmeye geldik. Bizi burada birleştiren en büyük ortak payda Ordu'nun sevgisi.  Zaten yeşil ve güzel olan Ordumuzu daha yeşil ve daha güzel bir hale getirmek için çalışacağız. Birbirini seven, ortak aklı kullanabilen, bilimsel belediyecilik anlayışıyla gönül belediyeciliğini buluşturmaya geldik. Böyle bir şehre sahip olduğumuz için şanslıyız. Biz bu şehre hizmet etmek için geldik."
Ordu Yorum/Neşe Çakar Erkin

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

Toplam Yorum Sayısı 1

Kendi Avatarınızın Görünmesi için Üye Olun!

SÜREYYA MIDILOĞLU 6 ay önce yorumlandı

AK PARTİDEN MEHMET HİLMİ GÜLER BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ENGİN TEKİNTAŞ DA ALTINORDU BELEDİYE BAŞKANI OLURSA ÇOK VERİMLİ İKİLİ OLURLAR ENGİN YEKİNTAŞ DA DÜRÜST BİRİDİR İNŞSLLAH ALTINORDUYA ENGİN TETİNTAŞ SEÇİLİR

0 Kişi beğendi.