Sıcak asfalta kavuştular

18 Kasım 2019 Pazartesi 09:25
Bu haber 403 kez okundu

Ordu Büyükşehir Belediyesi, ilçeler arası bağlantıda önemli bir güzergâh olan Gürgentepe ilçesi Tepeköy-Okçabel bağlantı yolunu sıcak asfalta kavuşturdu.

Sıcak asfalta kavuştular

Sponsor Reklamlar

Toplam uzunluğu 8 km olan grup yolunu sıcak asfalt ile buluşturan ekipler, Okçabel-Tepeköy halkının yanı sıra Kabataş ve Aybastı’ya da konforlu bir ulaşım hizmeti sunmuş oldu.

“50 yıllık hasretimiz son buldu”

Yıllardır özlemle bekledikleri yolu hizmete sunan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür eden vatandaşlar, “Yoğun olarak kullandığımız Okçabel-Tepeköy grup yolunun yapımını neredeyse 50 yıldır bekliyoruz. Büyükşehir Belediyemiz sesimizi duydu ve yolumuzu asfaltladı. Hummalı bir çalışma yürütüldü. Halka hizmet noktasında çok önemli bir çalışma hayata geçirildi. Başta Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler olmak üzere emek veren herkese teşekkür ediyoruz. Allah razı olsun” şeklinde konuştular.

“Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum”
Yıllardır bekledikleri bir çalışmanın hayata geçtiğinin altını çizen Gürgentepe Belediye Başkanı Yaşar Şahin, “İlçemizin en kalabalık mahallelerinden birisi olan Tepeköy ve Okçabel mahallelerinin sıcak asfaltı bitirildi. Yıllardır beklediğimiz bir çalışmaydı. Çalışmaların başlaması talimatını veren Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler başta olmak üzere tüm ekiplere teşekkür ediyorum” diye konuştu.Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x