Sırrıpaşa’da dönüşüm!

19 Şubat 2020 Çarşamba 09:39
Bu haber 1358 kez okundu

Altınordu ilçesinin en eski ve yaya trafiğinin en yoğun olduğu caddelerinden Sırrıpaşa’da (Fidangör) cephe ve zemin iyileştirme çalışmasına başladı. 19 Eylül Ortaokulu ile Tahıl Pazarı arasındaki 5.500 m2 alanda uygulanacak proje kapsamında 98 adet binanın dış cephesi iyileştirilirken, zemin de doğal taşla kaplanacak.

Sırrıpaşa’da dönüşüm!

Sponsor Reklamlar

Proje kapsamında cadde üzerinde sürekliliği sağlamak amacıyla mantolama çalışmasının ardından binaları belirlenen renge boyayacak olan Büyükşehir Belediyesi, tabela ve reklam uygulamalarını reklam, ilan ve tanıtım yönetmeliğine uygun hale getirecek. Klima dış üniteleri gizlenecek, yağmur iniş boruları değiştirilecek ve antenler merkezi sistemde toplanarak estetik bir görünüm elde edilecek. Öte yandan altyapı çalışmaları tamamlanan caddenin zemini farklı doku ve renklerdeki doğal taşla kaplanacak.

 

Altyapı çalışmaları daha önce tamamlanan Sırrıpaşa Caddesi’nde, kent siluetini değiştirerek modern bir görünüm oluşturacak olan Büyükşehir Belediyesi, çalışmalarını zıt yönlü sürdürüyor. Haber Merkezi

 

 


Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x