banner66

Stajyerler TESMER sınavına hazır

17 Eylül 2019 Salı 10:22
Bu haber 395 kez okundu

Ordu SMMM Odası Başkanı Bahadır Baş, Oda Yönetim Kurulu Üyeleri ve TESMER Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla üç yıllık stajını tamamlayan ve yeterlilik sınavına girmeye hak kazanan stajyerler ile yeterlilik sınavları öncesinde bir araya gelerek görüş alış verişinde bulunuldu.

Stajyerler TESMER sınavına hazır

Sponsor Reklamlar

Ordu SMMM Odasında stajyerlik süresini tamamlayan ve yeterlilik sınavlarına müracaat eden stajyer Bağdel Özcanlı, İsa Gül ve Filiz Gürsoy’un dosyaları incelendi. Dosyaların TESMER’e gönderilmesine karar verildi.
Oda Başkanı Bahadır Baş; Meslek mensubu olma konusunda en zor aşamayı üç yıllık staj sürecini tamamladınız. Oda Yönetim Kurulu Üyesi ve TESMER Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımızla bu gün mesaimizi, çalışmamızı bırakarak sizin için maddi bir karşılık beklemeden buradayız. Amacımız sizlere rehberlik etmek, sizleri sınava ve mesleğe hazırlamak için elimizden gelen katkıyı yapmaktır. Mesleğimize; hakkıyla çalışan, emek veren, mücadele eden arkadaşlarımızın katılmasını istiyoruz. İki şey muhasebede çok önemlidir; dostluk ve hizmet. İki şey çözüm getirir; tebessüm ve sukut. İki şey çözümsüz görünen problemleri bile çözer; bakış açısı ve empati. İki şey geri alınmaz; geçen zaman ve söylenen söz. İki şey çabaya değer; sevgi ve bilgi. İki şey önemli her şey için gereklidir; nefes almak ve nefes vermek. İki şey özgürlüktür; vatan ve bayrak. İki şey varlığımızı armağan etmeye değer, Cumhuriyetimiz ve Atatürk. Bunlar sizin yol haritanız ve rehberiniz olsun. İşin zor kısmını hallettiniz stajınızı tamamladınız. Siz artık TÜRMOB/TESMER bünyesinde sınavlara gireceksiniz. Başarılı olacağınıza inanıyorum. İnşallah en kısa sürede sınavları kazanıp Meslek Mensubu aramıza katılmanızı bekliyorum’’ dedi.Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x