Sürpriz ziyaret!

27 Aralık 2019 Cuma 09:32
Bu haber 1403 kez okundu

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Saraycık Mahallesinde yaşayan ve kendisini telefonla arayarak evine davet eden Mehmet-Huriye Bektaş çiftinin isteğini kırmayarak evlerine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Sürpriz ziyaret!

Sponsor Reklamlar

Altınordu Belediyesi’ni ziyaret eden herkesi makamında ağırlayan Başkan Tören, istek ve taleplere de kayıtsız kalmıyor. Bu kapsamda Saraycık Mahallesinde yaşayan Mehmet Huriye Bektaş çifti, Başkan Tören’i telefonla arayarak evlerine davette bulundu. Bu davete kayıtsız kalmayan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören,  Mehmet-Huriye Bektaş çiftinin Saraycık Mahallesindeki evine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Çat-kapı yapılan ziyarette Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’i gören Huriye ve Mehmet Bektaş çifti büyük mutluluk yaşadı. Başkan Tören’i evlerine davet eden ve çay ikramında bulunan Bektaş çifti, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’in evlerinin duvarında bulunan pankartı ile resim çektirdi. Başkan Tören’i gönülden sevdiklerini ifade eden Bektaş çifti kendisine başarı temennisinde bulundular.

Mehmet-Huriye Bektaş çiftinin evine yaptığı sürpriz ziyarette konuşan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, en başta Allah’ın daha sonra da hem şehrin hem de şehirde yaşayan her bir ferdin rızasını kazanmak istediklerini söyledi. Haber Merkezi

 

 

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x