Suyu Ulaş Tepe içmiyor ki!

24 Haziran 2020 Çarşamba 10:52
Bu haber 2355 kez okundu

Gülyalı’yı ziyaret eden CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, 2015-2019 yılları arasında Gülyalı Belediyesi’nin Ordu-Giresun havalimanı tamamlandıktan sonra Gülyalı Belediyesine devredilen bir şantiye alanından su tankerlerini ücretsiz olarak doldurduğunu ancak 2019 seçimleri sonrasında Ulaş Tepe’nin başkan seçilmesiyle birlikte bu alandan belediyeye ücretiz su verilmediğini belirtti.

Suyu Ulaş Tepe içmiyor ki!

Sponsor Reklamlar

Adıgüzel konuyla ilgili şunları ifade etti: “Ulaş Tepe bu su ile Büyükşehir Belediyesi’nin yapması gereken yolların ve parkların temizliğini yapıyor. Mahallelerin depolarına su takviyesi yapıyor. Bu suyu kendisi kullanmıyor. Dahası da eksik olduğu yerde komşu ilin Piraziz ilçesinden su takviyesi alıyor. Komşu il bile para istemezken, hem de bu salgın sürecinde Ordu Büyükşehir’in fatura göndermesi yakışıksızdır. 19 ilçeden başka hangi ilçeye fatura gönderilmiştir? Önceki belediye döneminde yani saat takılmadan önceki dönemki faturaları kimin ödemesi gerekiyor?

Hizmette yarışamayanlar, çelme atmaya çalışıyor. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı akıllı bir insandır. Halkta bu kadar karşılığı olan, zor koşullarda güzel hizmet eden Ulaş Tepe’ye çelme takmalarının kendilerine zarar vereceğini akıl edecektir.”

Daha sonrasında CHP İlçe Örgütünün yeni binasını ziyaret eden Adıgüzel, İlçe Başkanı İbrahim Atasever’le birlikte incelemelerde bulundu. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x