“Tanıtım Günleri önemli bir fırsat”

21 Ekim 2019 Pazartesi 09:33
Bu haber 1070 kez okundu

Ordu Tanıtım Günleri’nin kültür, sanat, ticaret ve yatırım açısından önemli bir fırsat olduğunu kaydeden Başkan Güler, “Etkinlik kapsamında Ordu’yu hem çok iyi tanıtıyoruz hem de bize müthiş bir sevgi seli gösteren hemşehrilerimizle hasret gideriyoruz. “ dedi.

“Tanıtım Günleri önemli bir fırsat”

Sponsor Reklamlar

Güler; “İstanbul’da ikinci bir Ordu var. Dolayısıyla burada ortak çalışmalar, ortak yatırım konularında görüşmeler de yapabilme imkanı elde ediyoruz. Kültür, sanat, ticaret, yatırım konularında önemli fırsat yakalamış oluyoruz. Siyasi partilerin temsilcileriyle de partiler üstü görüşmelerimiz oldu. Bir dostluk ve kardeşlik içerisinde Ordu sevgisi ve üst kimliği altında toplandık. İstanbul’da bir yerden bir yere 1 saat 15 dk’da gidilemezken havayolu ile Ordu’ya gelinebiliyor. Onun için hep şunu vurgulamak istedim. Ordu artık 3 ay değil 12 ay gelinip yaşanabilecek bir il. Bunun için önemli yatırımlar yapıyoruz” diye konuştu.


Vatandaşların gösterdiği ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Güler, “Vatandaşların ilgisi beni çok mutlu etti. Herkes fotoğraf çektirmek ve sohbet etmek istedi. Biz de bu sevgiye layık olmak için çalışıyoruz. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanlığı bu zamana kadar yaptığım görevler içerisinde benim için en şerefli ve mutluluk verici olanı. Bu sayede vatandaşlarımızla birebir temas kurma imkânı elde etmiş oluyoruz” dedi. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x