Taraftar takım istiyor!
banner66

Taraftar takım istiyor!

14 Eylül 2018 Cuma 09:31
Bu haber 1312 kez okundu

Ordu 1.Amatör Lig’i B Grubu’nda mücadele edecek Orduspor’da, sezonun başlamasına 1 ay gibi kısa bir süre kalmasına rağmen antrenmanlara başlanmaması taraftarı karamsarlığa düşürüyor.

Taraftar takım istiyor!

Sponsor Reklamlar

 Geçen sezon mücadele ettiği Bölgesel Amatör Lig’den küme düşen ve yeni sezonda Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor’da yeni sezonun takımı halen ortalıkta yok. A takım ve altyapıdan olmak üzere birçok futbolcusu ile yollarını ayıran Orduspor’da, henüz yeni transferler belirlenmezken takım ilk antrenmanını bile yapmadı.

Şu ana kadar sadece Teknik Direktör Mahmut Nambaş ve kaleci antrenörü Necdet Sarıalioğlu’nu açıklayan Orduspor’da, hazırlıkların ne zaman başlayacağı ise bilinmiyor. Teknik Direktör Mahmut Nambaş’ın birçok futbolcu ile prensipte anlaştığı ve futbolcuların antrenmanlara başlamak için haber bekledikleri biliniyor.

Her türlü kötü sonuca rağmen takımın her zaman arkasında duran Orduspor taraftarları ise takımın sessiz bekleyişi karşısında adeta eli kolu bağlı bir şekilde bekliyor. Takımın şirket olması, lisanslı ürünlerin artması gibi faaliyetlerle umutları artan taraftarlar, takımı da artık sahada görmek istiyor.
SAMET KARADAĞ/ ORDU YORUM
Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder