Taraftarlar da yeni sezona hazırlanıyor!
banner66

Taraftarlar da yeni sezona hazırlanıyor!

19 Ekim 2018 Cuma 16:49
Bu haber 361 kez okundu

Son yıllarda mücadele ettiği liglerden küme düşmesine rağmen takımlarını yalnız bırakmayan Orduspor taraftarları, Ordu 1.Amatör Lig’de oynanacak olan ilk maç öncesinde deplasman hazırlığı yapıyor.

Taraftarlar da yeni sezona hazırlanıyor!

Sponsor Reklamlar

 1967 yılında kurulan ve yeni sezonda tarihinde ilk kez Ordu 1.Amatör Lig’de mücadele edecek olan Orduspor, yeni sezonun ilk maçını 20 Ekim Cumartesi günü Fatsa’da Fatsa Dolunayspor ile oynayacak. Maç öncesinde hazırlıklarını sürdüren Orduspor neredeyse maç saatini beklemeye başlamışken, Orduspor taraftarları da deplasman hazırlığı yapıyor.

Fidangör Taraftar Grubu başta olmak üzere Orduspor’a gönül veren birçok ismin Cumartesi günü Fatsa’da olması bekleniyor. Taraftarların maç öncesinde 11:30’da Kulüp Binası’nda toplanarak 12:30’da birlikte Fatsa’ya hareket etmesi bekleniyor.
Ordu’da ve çevre ilçelerde yaşayan Orduspor’a gönül veren birçok taraftarın yanı sıra karşılaşmaya İstanbul’da yaşayan Ordusporlu taraftarların da geleceği konuşulu- yor. Orduspor Taraftarlarının Fatsa Ek Sahası tribünlerinin doldurması bekleniyor.
ORDU YORUM / SAMET KARADAĞ
Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder