"Tavanı ve tabanı birleştireceğiz"
banner66

"Tavanı ve tabanı birleştireceğiz"

31 Ekim 2018 Çarşamba 10:30
Bu haber 368 kez okundu

AK Parti Ordu İl Başkanı Halit Tomakin,"Artık tavanı ve tabanı birleştirmek üzere görevimizin başındayız. Bundan sonraki süreçte varsa gönül kırgınlıkları, gönüllerini almak üzere çaba göstereceğiz." dedi.

"Tavanı ve tabanı birleştireceğiz"

Sponsor Reklamlar

Uğur Çelenk'in yerel seçimlerde aday adayı olmak üzere istifa etmesinin ardından boşalan AK Parti İl Başkanlığı görevine getirilen Halit Tomakin, parti binasında basınla buluştu. Tomakin, birliği ve beraberliği tesis etmek amacıyla görevinin başında olduğunu belirterek, elini taşın altına koymaya hazır olduğunu söyledi.

Hedefinin Ordu'da daha güzel işler yapmak olduğunu belirten Tomakin; " Eksiğimiz gönül yapmakta zorlanmamızdı, kendi muhalefetimizi kendimiz oluşturduk. Artık tavanı ve tabanı birleştirmek üzere görevimizin başındayız. Bundan sonraki süreçte varsa gönül kırgınlıkları, varsa ayrı yöne bakanlar, varsa dışlandım gibi duyguya kapılan insanların gönüllerini almak üzere çaba göstereceğiz. Ordu'da tekrar birliğin, beraberliğin oluşması noktasında elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. AK Parti olarak Ordu’da önemli hizmetlere imza attık. Hayal olan hizmetler gerçekleştirdik. Ama bir şeyi eksik yaptık. O da gönüllere girmeyi yapamadık. Artık birlikte çalışacağız. Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz.” şeklinde konuştu.

İl Yönetim Kurulu listesinin bu hafta içerisinde oluşturulacağını belirten Tomakin,"Görevimiz oldukça zor. Herkesi kucaklayan bir liste için çalışıyoruz. Kafamızda bir ön yargı yok.” dedi.

İl Başkanlığı değişiminden sonra ilçe teşkilatlarında da değişim olabileceğini söyleyen Başkan Tomakin, "Önceliğimiz yönetim listesini oluşturmak. İlçelerde de değişiklik olabilir. Kimseyi ötekileştirmeden kırmadan değişiklikler yapılabilir. Dün beraber yürüdüklerimize bugün kötü diyemeyiz.” dedi.
Ordu Yorum/Neşe Çakar Erkin

 

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder