“Tekrar başa dönmeyelim”

15 Haziran 2020 Pazartesi 11:50
Bu haber 2304 kez okundu

Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, koronavirüs açıklamasında bulundu. Başkan Tandoğan; “Değerli Perşembeliler; uzun süredir özlem ile beklediğimiz günlere yavaş yavaş dönmeye başlamışken tekrar başa dönmeyelim dönmemeliyiz.” dedi.

“Tekrar başa dönmeyelim”

Sponsor Reklamlar

Tandoğan'ın mesajı şöyle: “Sayın Sağlık Bakanımız Fahrettin Koca günlerdir sürecin başından itibaren her gün anlatıyor bilgilendiriyor bunlar mutlaka dikkat etmemiz gerekli kurallar olarak ve hayatımızda bu kuralları kabullenerek yaşamalıyız, maske, sosyal mesafe ,dezenfektan ( Ellerimizi 20 saniye bol köpüklü şekilde yıkamak ) bunlara dikkat eder isek bu işin üstesinden geleceğiz şüphesiz.

Kıymetli hemşehrilerim sizlerden istirham ediyorum lütfen kurallara uyalım ben kendim de Covid-19 (Koronavirüse) yakalanmış biri olarak sizlere sesleniyorum; Zor bir süreç elinizden birşeyin gelmediği süreç, bu süreçte hayatınızda telafisi olmayacak sonuçlarda olabilir (Allah göstermesin hiç kimseye) bakın bu üç şeye dikkat ettiğimizde çok daha kısa süre içerisinde normale dönebiliriz. 

Ben kendim sosyal mesafe kuralına uymadığım için Covid-19’a yakalandım işimiz ve bulunduğumuz ortam gereği buna dikkat edemedim ama sizlerden ricam birlikte bunu başarabiliriz bu zamana kadar yaptığımız gibi bundan sonra daha da özenli olarak sağlıklı ve güzel günlere sevdiklerimiz ile beraber el ele yürüyebiliriz. 

Asla rehavete kapılmayalım bu süreç içerisinde Ülkemiz ilimiz ve güzel ilçemiz Perşembe maddi ve manevi olarak çok yıprandık tekrar geri dönmemek için hep birlikte gayret edelim.

Sağlıklı günlerde Sağlıkla Kucaklaşmak Temennisiyle.” Haber Merkezi


Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder

@name x