Uyuşturucu operasyonu!
banner66

Uyuşturucu operasyonu!

05 Temmuz 2019 Cuma 09:50
Bu haber 237 kez okundu

Ordu-Fatsa ve Tokat-Niksar ilçelerinde daha önceden tespit edilen adreslere eş zamanlı olarak yapılan operasyonlarda “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti Yapmak” suçundan yakalanan 2 şüpheli şahıs çıkarıldıkları mahkemede tutuklandı.

Uyuşturucu operasyonu!

Sponsor Reklamlar

Ordu İl Jandarma Komutanlığınca uyuşturucu madde kaçakçılığına yönelik başlatılan planlı faaliyetin devamı olarak, 02 Temmuz 2019 Salı günü, Ordu-Fatsa ve Tokat-Niksar ilçelerinde daha önceden tespit edilen adreslere eş zamanlı olarak yapılan operasyonlarda “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti Yapmak” suçundan (2) şüpheli şahıs yakalanmış,  şüpheliler aynı gün Aybastı ilçesinde sevk edildikleri adli makamlarca tutuklandı.

 

Bu operasyonla birlikte aynı faaliyet kapsamında; Ordu, Giresun, Tokat ve Samsun illerinde bugüne kadar yapılan operasyonlarda (59) gr. kubar esrar, (140) gr. kenevir tohumu,  (56) adet sentetik uyuşturucu hap, (157) kök kenevir bitkisi, (10) gr. uyuşturucu skunk maddesi ele geçirildi.   “Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti Yapmak ile Uyuşturucu Madde Kullanmak ve Bulundurmak” suçlarından (27) şüpheli şahıs hakkında adlî işlem yapıldı. Bu şüphelilerden 11’i tutuklandı, 16’sı tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Haber Merkezi

 

 

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder