Vali dertleri dinledi
banner66

Vali dertleri dinledi

21 Kasım 2018 Çarşamba 09:25
Bu haber 372 kez okundu

Halk Günü toplantısına katılan 67 vatandaşın sorun, şikâyet ve taleplerini dinleyen Vali Seddar Yavuz, vatandaşlarla tek tek ilgilenerek, kendisine iletilen konuları not aldı.

Vali dertleri dinledi

Sponsor Reklamlar

Vali Seddar Yavuz, sorun, sıkıntı, şikâyet, ihtiyaç ve taleplerini iletmek isteyen vatandaşlar için düzenlediği “Halk Günü” toplantılarını sürdürüyor.

 

“Ekibimizle beraber sizleri burada dinleyeceğiz. Hem bizler, hem de sizler için verimli bir gün geçireceğimize inanıyorum. Niyetimiz, amacımız sorunlarınızı çözmektir” diyerek konuşmasına başlayan Vali Seddar Yavuz, “Bu toplantıları Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emir ve  talimatlarıyla yapıyoruz. Biz sadece halk günü yapmıyoruz. Halk günü deyince, sanki biz 15 günde, 1 ayda insanları dinliyormuş gibi bir algı oluşmasın. Biz zaten normal şartlarda vatandaşlarımızı her gün dinliyoruz” diye konuştu.

 

Halk günü toplantılarının ayrı özelliği olduğuna vurgu yapan Vali Seddar Yavuz, ”Düzenlediğimiz  bu toplantılara halk günü denmesinin en önemli özelliği, burada il müdürlerinin de hazır bulunuyor olmasıdır. Dolayısıyla bire bir benim görüştüğüm çok sayıda  insan var. Ama bugün bu halk toplantılarını diğer toplantılardan farklı kılan ilgili kurum müdürlerinin hazır bulunması ve onlarında anlık müdahale edebilmesidir. Halkımızın bizatihi yanında duran bir devlet anlayışına doğru evriliyoruz” şeklinde konuştu.

 

Vatandaşlardan tarafından iletilen sorunları her halk günü toplantısında hazır bulunan kurum müdürlerine de ileten ve  talimatlar veren Vali Yavuz, vatandaşların ilettiği sorun, şikayet ve taleplerine çözüm bulunmasını istedi. Haber Merkezi

 

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder