"Vizyonumuz kaliteli sağlık hizmeti"
banner66

"Vizyonumuz kaliteli sağlık hizmeti"

16 Kasım 2018 Cuma 17:35
Bu haber 376 kez okundu

Çeşitli programlara katılmak üzere Ordu'ya gelen Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Eldemir, Sağlık Bakanlığı olarak Ordu'daki çalışmaları takip etmek, onlarla alakalı önümüzdeki dönemde planlanan yatırımları görüşmek üzere kente geldiklerini belirtti.

"Vizyonumuz kaliteli    sağlık hizmeti"

Sponsor Reklamlar

Valilik ziyaretinde konuşan Eldemir; "Tabi Ordu'nun bizim için ayrı bir yeri de milli mücadelenin tecelligahı Türkiye Büyük Millet Meclisinde bizim alanımızla ilgili komisyona Ordu Milletvekilimiz Şenel bey başkanlık ediyor. Tabi burada Ordu için çalışan milletvekillerimiz iktidarıyla muhalefetiyle hep birlikte Ordu için gayret göstermeye çalışıyorlar. Bu noktada da bizim için Ordu'nun yeri ayrı. Ümit ediyorum bugün yapacağımız toplantılar Ordu için, ülkemiz için hayırlı, uğurlu olur. Bu noktada da burada yaptığımız çalışmaları da Ankara'da sayın bakanımıza da arz ederek ve gerekli planlamayı yaparak belli noktalarda da daha iyi olsun diye kararlar vermiş olacağız. " dedi.

 

Ardından Eldemir tarafından Valilik Toplantı Salonunda, İl Değerlendirme sunumu yapıldı. Eldemir; "Bugün burada Ordu ilimizin sağlık alanındaki hizmetlerini genel bir değerlendirme yapacağız. Bununla birlikte de önümüzdeki süreçte bize yön verecek Ordu ilimizin Sağlık Bakanlığımızdan beklentileri noktasında talepleri dinleyeceğiz. Bunun yanından da vatandaşımıza daha iyi nasıl hizmet edebiliriz, daha güzel bir sağlık hizmetini sunmak için neler yapmalıyız, bunları değerlendirmiş olacağız. Sağlık Bakanlığı olarak bu dönemde kendimize bir vizyon tarifledik. Bu vizyonumuz tüm toplum olarak sağlıklı hayat tarzının benimsendiği, herkesin sağlık hakkının korunduğu, ihtiyaç halindeki herkesin vaktinde ve kaliteli sağlık hizmetine kolayca erişilebildiği bir Türkiye, dolayısıyla bir Ordu'ya sahip olmak bizim bu konudaki önümüzdeki dönemdeki vizyonumuz olacak." diye konuştu. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler
banner64

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder