Yatırımlar sürüyor
banner66

Yatırımlar sürüyor

19 Ekim 2018 Cuma 09:53
Bu haber 760 kez okundu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ilçe ziyaretlerine Ünye ilçesi ile devam etti. İlçede hayata geçen ve planlanan projelerle ilgili bilgi alan Başkan Tekintaş, "Ünye’ye daha fazla yatırım ile katkı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Yatırımlar sürüyor

Sponsor Reklamlar

Ziyaret kapsamında Ünye ilçesinde sorunları masaya yatırarak değerlendirmelerde bulunduklarını belirten Başkan Tekintaş, “Ünye ekonomisi, siyasete katkısı ve belediye hizmetleri yönüyle kendisiyle yarışan bir ilçedir. Dolayısıyla böyle bir ilçede yaptıklarımızın daha fazlasını yaparak katkı sunmaya devam etmeliyiz. Altınordu, Fatsa, Ünye gibi Ordu’nun lokomotifi olan ilçelerimizin hem ekonomik katkıları hem de belediyecilik anlamında yaptıkları önemli çalışmaları diğer ilçelerimize de sunmayı arzu ediyoruz” diye konuştu.

  

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar ise Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın yaptığı ziyaretten büyük memnunluk duyduklarını belirterek, “Büyükşehir Belediyemizle yaptığımız çalışmalar var. Bütçemizin kısa sürede nerelere aktarılacağını planlayıp yeni yatırımları hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu. Haber Merkezi

 

Anahtar Kelimeler

Sponsor Reklamlar

Yorum Gönder